"Ми організуємо естетичні заходи з високим рівнем сервісу. Головними принципами роботи нашої команди, є професіоналізм і відповідальність. Наш досвід в організації різноманітних заходів, тактовність, старанність і 100% впевненість в кожному кроці - ось за що нас цінують клієнти і сміливо рекомендують своїм друзям."

ЗАСНОВНИК АГЕНТСТВА

Юлія Ковінько

У чому наш секрет неймовірних подій? Що ж,спробуємо відповісти.

Ми створюємо стильні весілля і приватні заходи з авторською режисурою в Україні та за кордоном ! Кожна пара чи замовник, які звертаються до нас за організацією свята, для нас - унікальні та особливі, без перебільшень. При розробці нового замовлення , ми звертаємо увагу на його індивідуальний характер, сімейні цінності, естетичні деталі. Враховуємо особисті побажання й перевершуємо очікування, від підготовки до весільного дня і до наступного приватного заходу . Єдине , що незмінно зберігається у наших подіях - це підхід до їх створення і він ідеальний!

БЮДЖЕТ ВАШОЇ події

Ми вміємо не просто слухати, а чути і відчувати! Реалізувати найкращі ідеї, про які потім говорять роками, фото якими діляться, а щирі емоції передають з блиском у очах . Намагаємося більш тонко підходити до створення кожної події, робити її сучасною і актуальною, враховуючи характери пари чи замовника, їх побажання, особливості та склад гостей.

У нас все під контролем

І повірте нам, це неймовірно важливо! Адже ми заходимо на майданчик в день події однією командою, єдиним механізмом, де кожен учасник чітко і професійно знає свою справу. На вашому святі будуть працювати найкращі та перевірені фахівці. Часом ми розуміємо один одного навіть без слів.Це дозволяє нам досягати найвищого результату на будь-якому заході!

Сервіс

Надавати сервіс найвищого рівня кожному, хто перебуває на заході - парі, гостям, підрядникам. Працювати з парою в індивідуальному порядку і приділяти стільки часу і сил, скільки необхідно для ідеального результату і її внутрішнього спокою.У нас чітко розпланований процес підготовки.

Прозорість

Найважливіший принцип роботи з агенцією Юлії Ковінько - це прозорість кошторисів. Ви розумієте розподіл витрат на кожному етапі підготовки. На початку організації ми складаємо таймінг внесення оплат, так процес підготовки стає комфортним з фінансової точки зору.

Конфіденційність

Ми дорожимо приватними даними вашого особистого життя. Всі матеріали після весілля узгоджуються для подальшої публікації.