"WEDDING RESIDENCE"

Організація весілля і весільного банкету - це відповідально та зворушлива ніша, яка часто покладається на плечі рідних і близьких молодят. Якщо ви мрієте організувати саму неповторне весілля в колі близьких людей, довірте проведення заходу під ключ професіоналам. Ми забезпечимо особливе свято для двох закоханих сердець і красиво оформимо майданчик для проведення виїзної церемонії розпису.
ПОСЛУГИ "WEDDING RESIDENCE" включають в себе:
 • Підбір місця проведення заходу.
 • Підбір всіх необхідних весільних послуг.
 • Розробку концепції та стилістики весілля, включаючи образи молодят.
 • Розробку технічної документації для взаємодії всіх служб.
 • Розробка і написання сценарного плану, сценарію, таймінгу заходи, всіх необхідних планів, графіків і кошторисів.
 • Роботу персонального організатора - керівника проекту
 • Роботу необхідної кількості адміністраторів на майданчику в день заходу (залежить від масштабу події).
 • Контроль над усіма підрядниками на кожному етапі підготовки заходу та в день весілля.
 
ПЕРСОНАЛЬНЕ ПЛАНУВАННЯ
Процес підготовки до весілля може тривати від одного місяця до року і протягом всього часу у вас буде персональний організатор, в обов'язки якого входить вирішення всіх питань з підготовки. Ми заздалегідь надаємо вам план організаційних заходів і зустрічей, інформуємо у зручному вам режимі і постійно знаходимося з вами на зв'язку. Таким чином ви завжди впевнені, що весілля пройде бездоганно. Нам важливо, щоб весь процес підготовки для вас був частиною свята, а не рутиною, тому ми фокусуємо вашу увагу на приємних передвесільних моментах і не витрачаємо ваш час на питання, вирішити які ми можемо самі, завдяки нашому досвіду і високому рівню відповідальності. 
ОРИГІНАЛЬНА СТИЛІСТИКА
Ми любимо красу і вміємо її створювати. Продумуючи візуальну складову весілля ми намагаємося виділити особливості пари, їх історію, придумати креативне рішення і при цьому залишити весілля елегантним і вишуканим. Так ваше весілля набуває єдиний неповторний образ, коли місце весілля, декорації, образ пари і розважальна програма ідеально поєднуються між собою в одній продуманої концепції.  
ЕМОЦІЙНА РЕЖИСУРА
Ретельно опрацьовуючи сценарний план і програму весільного дня ми добиваємося створення потрібної атмосфери протягом усього свята, це і є емоційна режисура, коли весілля не перетворюється в концерт і низку тостів, а стає найбільше пам'ятною подією в житті, наповненим унікальною історією, коли кожен гість розуміє , що знаходиться саме на вашому святі.  
ПРОФЕСІЙНА РЕАЛІЗАЦІЯ 
 Напередодні весілля ми першими приїжджаємо на монтаж, стежимо за технічним таймингом і контролюємо роботу. На весіллі може бути задіяно кілька десятків постачальників і виконавців, ми особисто приймаємо всі роботи. В день весілля все зони відповідальності розподілені між організаторами, це дозволяє координувати кожен етап весілля і домагатися ідеального результату

ЩО МИ ЗРОБИМО ДЛЯ ВАС

ОРГАНІЗАЦІЯ ПРИВАТНИХ ЗАХОДІВ

ОРГАНІЗАЦІЯ КОРПОРАТИВНИХ ЗАХОДІВ

 • Ми надаємо високий рівень сервісу
 • Кожною подією займається особисто керівник агентства
 • Ми зацікавлені у високому рівні кожного нашого проєкт і чітко відповідаємо стандартам якості
 • Ми несемо відповідальність за роботу всієї команди
 • Робимо процес підготовки та сам день заходу максимально комфортним для наших клієнтів та їх гостей

НАШІ ЦІНИ

Ми однаково захоплені кожної нашою парою. Щоб забезпечити вас максимальною увагою, ми свідомо обмежуємо кількість весіль і не беремо замовлення на ті ж або близькі дати. Для кожної події ми продумуємо унікальну концепцію та дизайн, розробляючи презентацію з детальним описом всіх деталей.Ми спеціалізуємося на заходах високого рівня і вміємо працювати із завданнями будь-якої складності. Рівень наших заходів складає величезну роботу і відповідальність, тому наша винагорода прямо пов'язане з обсягом контрольованих послуг.
 • Умови організації масштабних урочистостей обговорюються індивідуально